Keni nevojë për ndihmë?inquiry@gaopengtoy.com

Leave Your Message
010203
6565a226uk

Përshtatje e thellë

Nga dizajni dhe zhvillimi tek prodhimi fizik

6565a23ksw

Shërbimet e Dizajnit Profesional

Kukullat mund të dizajnohen sipas nevojave dhe kërkesave tuaja

6565a24u3y

Përshtatja e dritës

Shtoni logon ose etiketën tuaj në lodrën tonë ekzistuese bazë prej pelushi

Mirësevini në Fondacionin Joy

Me më shumë se 20 vjet histori prodhimi, ka një sistem të plotë projektimi dhe shitjeje, një linjë të avancuar prodhimi dhe shumë makina të mëdha qëndistarie dhe makinash prerëse, dhe mund të pranojë personalizimin e mostrave dhe prodhimin masiv të produkteve të lidhura me pelushin.

Shiko më shumë 6565a695le

Pse na zgjodhet ne?

Pavarësisht nëse po përpiqeni të personalizoni një pelush për herë të parë ose keni nevojë për prodhim profesional në masë, ekipi ynë do t'ju ndihmojë gjatë gjithë kohës nga ofrimi i dizajnit deri në shpërndarjen e produkteve të gatshme.

Hetim Tani
6565aab237

Shërbim 7 * 24 orë

6565ab1zm0

Shërbim magazinash jashtë shtetit

6565ab1awa

OEM/ODM

6565ab24s4

Dorëzimi i shpejtë

6565ab2twm

Shërbimi i paketës së mostrës së klientit

6565ab3bkj

Etiketa e markës me një ndalesë

01 656410c6rs

Kontaktoni me furnizuesin

Ju lutemi na kontaktoni me email ose media sociale. Email:inquiry@gaopengtoy.com
02 656410d5k0

Ofroni vepra arti

Ne kemi nevojë për dizajn para, mbrapa dhe anash, ju lutemi specifikoni madhësinë dhe sasinë që ju nevojitet. Nëse nuk keni një dizajn, ne mund të krijojmë për ju!
03 656410ddnj

Merrni Kuotimin

Menaxheri ynë i shitjeve do t'ju kontaktojë brenda 24 orëve dhe do t'ju ofrojë një ofertë për nevojat tuaja.
04 656410e6i0

Bëni mostër

Ne i bëjmë kukullat për ju pasi të pranoni kuotën dhe të paguani tarifën e mostrës, e cila zakonisht zgjat 7-20 ditë.
05 656410esat

Konfirmo mostrën

Pas përfundimit të mostrave, ne do t'u dërgojmë klientëve fotografi dhe video me shumë kënde për të konfirmuar detajet. Ne do ta modifikojmë mostrën sipas sugjerimeve tuaja të modifikimit për t'ju bërë të kënaqur.
06 656410fj8v

Prodhim ne mase

Nëse klienti ka qëllimin e prodhimit me shumicë, pasi të konfirmohet kampioni, prodhimi masiv do të fillojë, dhe ne kemi shërbim me një ndalesë nëse keni nevojë për etiketim, paketim, testim dhe transport!
07 6564110wk1

Inspektimi i cilësisë

Ne kemi një departament të veçantë të inspektimit të cilësisë për të kontrolluar cilësinë e secilës kukull pas përfundimit të prodhimit të serisë. Derisa të mos ketë asnjë problem dhe vazhdoni në hapin tjetër.
08 6564111q5f

Dorëzimi

Pasi të kemi përfunduar me prodhimin dhe qc, ne do t'i dërgojmë mallrat. Ne mund të ofrojmë transport nga deti dhe nga ajri në derë.
656401212c
6563f80hd

BLINI TË GJITHA KATEGORITË TONA PLUSH

Produkt me shitje të nxehtë

010203040506070809101112
010203040506070809101112
010203040506070809101112
6563f80 ju

Bizneset & Markat

“Pas vitesh zhvillimi dhe rritjeje, ne jemi bërë sipërmarrje lider në fushën e personalizimit të lodrave prej pelushi në Kinë dhe kemi krijuar partneritete me shumë artistë dhe marka të shquara.”

hetim tani
656407cpdz

Shfaqja e certifikatës së kualifikimit

Kapaciteti prodhues, Sigurimi i cilësisë, Çertifikimet, shërbimi pas shitjes, raportet e thelluara bazuar në vizitat në terren.

cert101ez9
cert102rk9
cert10302p
cert104o3d
cert1057q7
cert1061n9
cert107jbo
cert108qtt
cert1095bm
cert1108lw
01020304050607080910

Merrni një ofertë për një pelush të personalizuar sipas dizajnit tuaj

Ne do të kthehemi tek ju brenda 24 orëve.

Do ta zëvendësojmë gradualisht etiketën me materiale jo plastike. Ne do të përmbushim përgjegjësinë sociale për mbrojtjen e mjedisit.

hetim tani
656692ftsu

Blog lajmesh

Përditësimet e herëpashershme