Ми треба помош?inquiry@gaopengtoy.com

Leave Your Message
010203
6565a226uk

Длабоко прилагодување

Од дизајн и развој до физичко производство

6565a23ksw

Услуги за професионален дизајн

Куклите можат да бидат дизајнирани според вашите потреби и барања

6565a24u3y

Приспособување на светлината

Додајте го вашето лого или ознака на нашата постоечка основна кадифена играчка

Добредојдовте во фондацијата Joy

Со повеќе од 20 години производствена историја, има комплетен дизајн и систем за продажба, напредна производна линија и повеќе големи машини за везење и машини за сечење и може да прифати прилагодување на примероци и масовно производство на производи поврзани со кадифен.

Гледај Повеќе 6565a695le

Зошто да не изберете нас?

Без разлика дали се обидувате да приспособите кадифен за прв пат или ви треба професионално масовно производство, нашиот тим ќе ви помага цело време од обезбедување на дизајн до испорака на готовите производи.

Прашај сега
6565aab237

7 * 24 часа услуга

6565ab1zm0

Служба за складирање во странство

6565ab1awa

OEM/ODM

6565ab24s4

Брза испорака

6565ab2twm

Услуга за пакети за примероци од клиенти

6565ab3bkj

Етикета за бренд на едно место

01 656410c6rs

Контактирајте со добавувачот

Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта или социјалните медиуми. Е-пошта:inquiry@gaopengtoy.com
02 656410d5k0

Обезбедете уметнички дела

Ни треба преден, заден и страничен дизајн, ве молиме наведете ја големината и количината што ви треба. Ако немате дизајн, можеме да создадеме за вас!
03 656410ддњ

Добијте понуда

Нашиот менаџер за продажба ќе ве контактира во рок од 24 часа и ќе ви даде понуда за вашите потреби.
04 656410e6i0

Направете примерок

Ние ги правиме куклите за вас откако ќе ја прифатите понудата и ќе ја платите таксата за примерок, што обично трае 7-20 дена.
05 656410esat

Потврди примерок

Откако ќе се направат примероците, ќе испратиме слики и видеа со повеќе агли на клиентите за да ги потврдиме деталите. Ќе го измениме примерокот според вашите предлози за модификација за да бидете задоволни.
06 656410fj8v

Масовно производство

Ако клиентот има намера за масовно производство, откако ќе се потврди примерокот, ќе започне масовното производство, а ние имаме едношалтерски сервис ако ви треба етикетирање, пакување, тестирање и испорака!
07 6564110 wk1

Инспекција на квалитет

Имаме посебен оддел за инспекција на квалитет за да го провериме квалитетот на секоја кукла по завршувањето на сериското производство. Додека нема проблем, и продолжете на следниот чекор.
08 6564111q5f

Испорака

Штом ќе завршиме со производството и ќе ја испратиме стоката. Можеме да обезбедиме транспорт од море и воздух до врата.
656401212c
6563f80hd

КУПУВАЈТЕ СИТЕ НАШИ КАТЕГОРИИ НА ПЛУШ

Производ со топла продажба

ОЕМ 20см симпатична шарена кадифна играчка со мечето со вашето лого како совршен подарок ОЕМ 20см симпатична шарена кадифна играчка со мечето со вашето лого како совршен подарок
01

OEM 20cm Прекрасно шарено плишано мече...

2023-12-26

Ви ја претставуваме нашата прекрасна OEM шарена кадифна играчка од 20 cm, совршена опција за подарок за секоја пригода. Оваа прекрасна плишана играчка е дизајнирана со живописни бои и извонредни детали. Имате опција да го приспособите со вашето лого, што го прави одличен избор за промоција на брендот или корпоративно подарување. Мечето е популарен избор, кој зрачи топлина и пријателство, погоден за деловни настани, промотивни активности или како роденденски подарок. . Без разлика дали се користи за стимулација на персоналот или за промоција на производи, оваа плишана играчка Мечето е прекрасен избор кој ќе остави траен впечаток.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Прилагодени мини играчки на Cuddly Companions и кадифен приврзоци за клучеви за персонализиран шарм и погодност Прилагодени мини играчки на Cuddly Companions и кадифен приврзоци за клучеви за персонализиран шарм и погодност
02

Прилагодена мини играчка Cuddly Companions...

2023-12-26

Нашата линија „Customized Cuddly Companions“ нуди прекрасна комбинација на мини играчки и кадифен приврзоци за клучеви кои се совршени за додавање персонализиран шарм и удобност во вашиот секојдневен живот. Овие преслатки и прегрнати придружници не се само слатки, туку и приспособливи, овозможувајќи ви да додадете свој личен допир.


Овие мини играчки и кадифен привезоци не се само украсни предмети; тие се исто така практични. Прикачете ги на клучевите, ранецот, чантата или дури и употребете ги како шарм за чанта. Тие обезбедуваат забавен и разигран начин да ги одржувате вашите најважни работи организирани и лесно препознатливи.

 

Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.


Види Детали
Прилагодено лого Приспособување на компанијата за слатки чаши за чај од кадифен играчки Прилагодено лого Приспособување на компанијата за слатки чаши за чај од кадифен играчки
03

Прилагодено лого Симпатична шолја за млечен чај кадифен Т...

2023-12-26

Оваа разновидна плишана играчка служи и како украсен предмет и како утешен придружник. Може да се користи како симпатична перница за лежење или како крцкава играчка за ослободување од стрес. Неговата компактна големина го прави лесен за носење, овозможувајќи ви да го носите со себе каде и да одите.


Она што ја прави оваа плишана играчка уште поспецијална е опцијата за прилагодување. Можете да додадете свој дизајн или лого за да го направите персонализиран подарок за специјални прилики, промотивни настани или корпоративни подароци. Опцијата за прилагодување ви овозможува да креирате уникатна и незаборавна ставка што го одразува вашиот бренд или личен стил.


Без разлика дали барате подарок за дете, пријател или колега, нашиот прилагоден сладок Боба кадифе сигурно ќе донесе насмевки и радост. Неговиот симпатичен и пикав дизајн, во комбинација со опцијата за прилагодување, го прави внимателен и негуван подарок за секој љубител на чај со меурчиња или љубители на кадифен играчки.

Види Детали
Фабрички прилагодени висококвалитетни кадифни коси рамени чанта за монети Фабрички прилагодени висококвалитетни кадифни коси рамени чанта за монети
05

Фабрички прилагоден висококвалитетен кадифен...

2023-12-26

Нашата фабрика е специјализирана за производство на висококвалитетни ранци од кадифен коси рамо чанта за монети. Овие чанти се дизајнирани да бидат и стилски и функционални, обезбедувајќи удобен и трендовски начин за носење на вашите работи. Нашите кадифни коси ранци чанта за монети се приспособливи за да одговараат на вашите преференции. Можете да изберете од различни бои, дезени и дизајни за да креирате чанта што одговара на вашиот стил и личност. Без разлика дали преферирате симпатичен и разигран изглед или пософистициран дизајн, ние можеме да ја оживееме вашата визија.

Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.


Види Детали
Прилагодено заштитно покритие за светилка за Kpop Lightstick кадифен капак Прилагодено заштитно покритие за светилка за Kpop Lightstick кадифен капак
06

Прилагодено заштитна ламба за Kpop...

2023-12-26

Дизајниран специјално за Kpop светилници, оваа заштитна покривка за светилка е направена од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат одлична заштита од гребнатини, прашина и помали удари. Неговата мека и кадифна текстура додава допир на удобност додека ја одржува вашата светилка во чиста состојба.


Капакот на светилката е лесен за употреба и цврсто се вклопува над светилката, обезбедувајќи сигурно и беспрекорно вклопување. Тоа не ја попречува функционалноста на светилката, овозможувајќи ви целосно да уживате во искуството на концертот или настанот на обожавателите.

 

Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Прилагодена персонализирана аниме игра на Kpop Idol OC уникатни кадифни кукли Прилагодена персонализирана аниме игра на Kpop Idol OC уникатни кадифни кукли
07

Прилагодено персонализирано аниме на Kpop Idol ...

2023-12-26

Нашите прилагодени персонализирани Kpop Idol аниме игра OC Unique кадифен кукли се совршени за секој обожавател кој бара единствена колекционерка. Секоја кадифена кукла е внимателно направена за да одговара на уникатните карактеристики и стил на избраниот Kpop идол, аниме лик или игра OC (оригинален лик). Со висококвалитетни материјали и внимание на деталите, овие плишани кукли се задолжителни за секој обожавател или колекционер. Без разлика дали барате специјален подарок или додавате во вашата колекција, овие уникатни кадифни кукли сигурно ќе се истакнат и ќе донесат радост на секој обожавател.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Прилагодено Направете уникатни кадифни крзнени фурсони Фурсона врз основа на вашата уметност Прилагодено Направете уникатни кадифни крзнени фурсони Фурсона врз основа на вашата уметност
08

Прилагодено Направете го единствениот кадифен фурсо...

2023-12-26

Нашите „Прилагодено изработени уникатни кадифни крзнени фуркси Fursona“ нудат единствена можност да ја оживеете вашата уметност во форма на персонализиран и изработен фурни по нарачка. Без разлика дали сте ентузијаст за крзно, уметник или некој што сака да ја изрази својата креативност, нашите фурсони се дизајнирани да ја отелотворат вашата единствена фурсона.


Ја разбираме важноста на индивидуалноста и затоа тесно соработуваме со вас за да создадеме облека што одговара на вашата визија. Користејќи го вашето уметничко дело или дизајн како референца, нашите вешти занаетчии прецизно го изработуваат секој фустан со внимание на деталите и квалитетот.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Производител на торбички за цртан филм за Cat Ita Производител на торбички за цртан филм за Cat Ita
09

Прилагодено дизајн направен Cosplay Girls Pvc...

2023-12-26

Прилагодени висококвалитетни Ита чанти Ослободете го вашиот стил и направете изјава


Ита-чантата, изведена од јапонскиот термин „Itai-baggu“, што буквално во превод значи „болна торба“, се здоби со популарност како уникатен начин за љубителите на аниме и манга да ја покажат својата љубов кон нивните омилени серии или ликови. Концептот потекнува од Јапонија, каде посветените обожаватели почнаа да ги украсуваат своите чанти со значки, привезоци, кадифени кукли и друга стока поврзана со нивните сакани фанови. Како што додаваа сè повеќе предмети во нивните чанти, тежината се зголемуваше, што доведе до терминот „болна торба“.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
ОЕМ/ОДМ приспособените кадифни играчки за животни од џунгла може да се брендираат со вашите логоа ОЕМ/ОДМ приспособените кадифни играчки за животни од џунгла може да се брендираат со вашите логоа
010

OEM/ODM прилагодено џунгла Animal Plus...

2023-12-04

Она што ги издвојува нашите приспособливи кадифени играчки за животни од џунгла е можноста за додавање на вашето лого и дизајн. Ова ви овозможува да креирате навистина личен и уникатен производ кој го претставува вашиот бренд или организација. Без разлика дали ќе изберете да ги везете, печатите или да ги залепите вашите етикети, ние се погрижуваме вашето лого да биде видливо прикажано на вашата плишана играчка. Со можност за додавање на вашето лого и дизајн, овие кадифни играчки обезбедуваат уникатен и незаборавен начин да се вклучите со вашата публика и да оставите траен впечаток.


Прифатено:OEM/ODM, трговија, трговија на големо, регионална агенција.


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
010203040506070809101112
Прилагодени мини играчки на Cuddly Companions и кадифен приврзоци за клучеви за персонализиран шарм и погодност Прилагодени мини играчки на Cuddly Companions и кадифен приврзоци за клучеви за персонализиран шарм и погодност
01

Прилагодена мини играчка Cuddly Companions...

2023-12-26

Нашата линија „Customized Cuddly Companions“ нуди прекрасна комбинација на мини играчки и кадифен приврзоци за клучеви кои се совршени за додавање персонализиран шарм и удобност во вашиот секојдневен живот. Овие преслатки и прегрнати придружници не се само слатки, туку и приспособливи, овозможувајќи ви да додадете свој личен допир.


Овие мини играчки и кадифен привезоци не се само украсни предмети; тие се исто така практични. Прикачете ги на клучевите, ранецот, чантата или дури и употребете ги како шарм за чанта. Тие обезбедуваат забавен и разигран начин да ги одржувате вашите најважни работи организирани и лесно препознатливи.

 

Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.


Види Детали
Фабрички прилагодени висококвалитетни кадифни коси рамени чанта за монети Фабрички прилагодени висококвалитетни кадифни коси рамени чанта за монети
03

Фабрички прилагоден висококвалитетен кадифен...

2023-12-26

Нашата фабрика е специјализирана за производство на висококвалитетни ранци од кадифен коси рамо чанта за монети. Овие чанти се дизајнирани да бидат и стилски и функционални, обезбедувајќи удобен и трендовски начин за носење на вашите работи. Нашите кадифни коси ранци чанта за монети се приспособливи за да одговараат на вашите преференции. Можете да изберете од различни бои, дезени и дизајни за да креирате чанта што одговара на вашиот стил и личност. Без разлика дали преферирате симпатичен и разигран изглед или пософистициран дизајн, ние можеме да ја оживееме вашата визија.

Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.


Види Детали
Прилагодено заштитно покритие за светилка за Kpop Lightstick кадифен капак Прилагодено заштитно покритие за светилка за Kpop Lightstick кадифен капак
04

Прилагодено заштитна ламба за Kpop...

2023-12-26

Дизајниран специјално за Kpop светилници, оваа заштитна покривка за светилка е направена од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат одлична заштита од гребнатини, прашина и помали удари. Неговата мека и кадифна текстура додава допир на удобност додека ја одржува вашата светилка во чиста состојба.


Капакот на светилката е лесен за употреба и цврсто се вклопува над светилката, обезбедувајќи сигурно и беспрекорно вклопување. Тоа не ја попречува функционалноста на светилката, овозможувајќи ви целосно да уживате во искуството на концертот или настанот на обожавателите.

 

Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Прилагодена персонализирана аниме игра на Kpop Idol OC уникатни кадифни кукли Прилагодена персонализирана аниме игра на Kpop Idol OC уникатни кадифни кукли
05

Прилагодено персонализирано аниме на Kpop Idol ...

2023-12-26

Нашите прилагодени персонализирани Kpop Idol аниме игра OC Unique кадифен кукли се совршени за секој обожавател кој бара единствена колекционерка. Секоја кадифена кукла е внимателно направена за да одговара на уникатните карактеристики и стил на избраниот Kpop идол, аниме лик или игра OC (оригинален лик). Со висококвалитетни материјали и внимание на деталите, овие плишани кукли се задолжителни за секој обожавател или колекционер. Без разлика дали барате специјален подарок или додавате во вашата колекција, овие уникатни кадифни кукли сигурно ќе се истакнат и ќе донесат радост на секој обожавател.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Прилагодено Направете уникатни кадифни крзнени фурсони Фурсона врз основа на вашата уметност Прилагодено Направете уникатни кадифни крзнени фурсони Фурсона врз основа на вашата уметност
06

Прилагодено Направете го единствениот кадифен фурсо...

2023-12-26

Нашите „Прилагодено изработени уникатни кадифни крзнени фуркси Fursona“ нудат единствена можност да ја оживеете вашата уметност во форма на персонализиран и изработен фурни по нарачка. Без разлика дали сте ентузијаст за крзно, уметник или некој што сака да ја изрази својата креативност, нашите фурсони се дизајнирани да ја отелотворат вашата единствена фурсона.


Ја разбираме важноста на индивидуалноста и затоа тесно соработуваме со вас за да создадеме облека што одговара на вашата визија. Користејќи го вашето уметничко дело или дизајн како референца, нашите вешти занаетчии прецизно го изработуваат секој фустан со внимание на деталите и квалитетот.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Производител на торбички за цртан филм за Cat Ita Производител на торбички за цртан филм за Cat Ita
07

Прилагодено дизајн направен Cosplay Girls Pvc...

2023-12-26

Прилагодени висококвалитетни Ита чанти Ослободете го вашиот стил и направете изјава


Ита-чантата, изведена од јапонскиот термин „Itai-baggu“, што буквално во превод значи „болна торба“, се здоби со популарност како уникатен начин за љубителите на аниме и манга да ја покажат својата љубов кон нивните омилени серии или ликови. Концептот потекнува од Јапонија, каде посветените обожаватели почнаа да ги украсуваат своите чанти со значки, привезоци, кадифени кукли и друга стока поврзана со нивните сакани фанови. Како што додаваа сè повеќе предмети во нивните чанти, тежината се зголемуваше, што доведе до терминот „болна торба“.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
ОЕМ/ОДМ приспособените кадифни играчки за животни од џунгла може да се брендираат со вашите логоа ОЕМ/ОДМ приспособените кадифни играчки за животни од џунгла може да се брендираат со вашите логоа
08

OEM/ODM прилагодено џунгла Animal Plus...

2023-12-04

Она што ги издвојува нашите приспособливи кадифени играчки за животни од џунгла е можноста за додавање на вашето лого и дизајн. Ова ви овозможува да креирате навистина личен и уникатен производ кој го претставува вашиот бренд или организација. Без разлика дали ќе изберете да ги везете, печатите или да ги залепите вашите етикети, ние се погрижуваме вашето лого да биде видливо прикажано на вашата плишана играчка. Со можност за додавање на вашето лого и дизајн, овие кадифни играчки обезбедуваат уникатен и незаборавен начин да се вклучите со вашата публика и да оставите траен впечаток.


Прифатено:OEM/ODM, трговија, трговија на големо, регионална агенција.


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
010203040506070809101112
ОЕМ 20см симпатична шарена кадифна играчка со мечето со вашето лого како совршен подарок ОЕМ 20см симпатична шарена кадифна играчка со мечето со вашето лого како совршен подарок
01

OEM 20cm Прекрасно шарено плишано мече...

2023-12-26

Ви ја претставуваме нашата прекрасна OEM шарена кадифна играчка од 20 cm, совршена опција за подарок за секоја пригода. Оваа прекрасна плишана играчка е дизајнирана со живописни бои и извонредни детали. Имате опција да го приспособите со вашето лого, што го прави одличен избор за промоција на брендот или корпоративно подарување. Мечето е популарен избор, кој зрачи топлина и пријателство, погоден за деловни настани, промотивни активности или како роденденски подарок. . Без разлика дали се користи за стимулација на персоналот или за промоција на производи, оваа плишана играчка Мечето е прекрасен избор кој ќе остави траен впечаток.


Прифатени: OEM/ODM, трговија, големопродажба, регионална агенција


Имаме сопствена фабрика во Кина, што не прави ваш најдобар избор и високо доверлив деловен партнер меѓу бројните трговски компании.


Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да одговориме. Ве молиме испратете ни ги вашите прашања и нарачки. Имаме готови залихи на располагање и можеме да обезбедиме евтини примероци.

Види Детали
Прилагодено лого Приспособување на компанијата за слатки чаши за чај од кадифен играчки Прилагодено лого Приспособување на компанијата за слатки чаши за чај од кадифен играчки
02

Прилагодено лого Симпатична шолја за млечен чај кадифен Т...

2023-12-26

Оваа разновидна плишана играчка служи и како украсен предмет и како утешен придружник. Може да се користи како симпатична перница за лежење или како крцкава играчка за ослободување од стрес. Неговата компактна големина го прави лесен за носење, овозможувајќи ви да го носите со себе каде и да одите.


Она што ја прави оваа плишана играчка уште поспецијална е опцијата за прилагодување. Можете да додадете свој дизајн или лого за да го направите персонализиран подарок за специјални прилики, промотивни настани или корпоративни подароци. Опцијата за прилагодување ви овозможува да креирате уникатна и незаборавна ставка што го одразува вашиот бренд или личен стил.


Без разлика дали барате подарок за дете, пријател или колега, нашиот прилагоден сладок Боба кадифе сигурно ќе донесе насмевки и радост. Неговиот симпатичен и пикав дизајн, во комбинација со опцијата за прилагодување, го прави внимателен и негуван подарок за секој љубител на чај со меурчиња или љубители на кадифен играчки.

Види Детали
010203040506070809101112
6563f80 вие

Бизниси и брендови

„По години на развој и раст, станавме водечко претпријатие во областа на прилагодување на кадифен играчки во Кина и воспоставивме партнерства со многу извонредни уметници и брендови.

истрага сега
656407cpdz

Приказ на сертификат за квалификација

Производствен капацитет, Обезбедување на квалитет, Сертификати, По продажба, Услуга, Детални извештаи засновани на посети на локацијата.

cert101ez9
cert102rk9
cert10302p
cert104o3d
cert1057q7
cert1061n9
cert107jbo
cert108qtt
cert1095bm
cert1108lw
01020304050607080910

Добијте понуда за приспособен плиш за вашиот дизајн

Ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Постепено ќе ја замениме ознаката со непластични материјали. Ќе ја исполниме општествената одговорност за заштита на животната средина.

истрага сега
656692ftsu

Вести Блог

Повремени ажурирања